Het landschap schilderen, geďnspireerd door de omgeving het Gooi, de vecht, Loenen en Naarden-Vesting. Tijdens de meerdaagse cursus bezoeken we meerdere plekken, met mooie vergezichten. Zo helpt de omgeving ons bij het maken van een mooi landschapschilderij.
Van 15 t/m 17 augustus start ik een nieuwe cursus landschap schilderen.
Er zal in het Gooi, in de buurt van Graveland en Naarden
(op diverse locaties) worden geschilderd. Deze schitterende omgevingen staan garant
voor voldoende inspiratie. U leert o.a. te werken in de traditie van de Haagse School, door te werken met een
beperkt palet.
Data: 15 t/m 17 augustus 2011
Dagindeling: 10.00-16.00 uur
Kosten cursus: €275,-
Koffie Thee en lunch inbegrepen. Schildersmaterialen graag zelf mee nemen.
Neem contact op voor aanmeldingen of meer informatie over de cursus schilderen.
Tijdens de schildercursus bouwen we het schilderij op volgens een vast systeem (Haagse School). Daardoor wordt het voor iedereen overzichtelijk. Hierbij wordt volop aandacht besteed aan zaken als compositie, ondergronden en onderschildering, kleurleer en perspectief.
De cursus begint met een stuk theorie. Hierbij wordt aandacht besteed aan de diverse technieken en worden tips gegeven hoe deze toe te passen in een eigen schilderij. Vervolgens gaan we zo snel mogelijk het landschap in, om het geleerde in de praktijk te brengen.
Een leuke en ontspannen combinatie van leren en schilderen, voor iedereen die landschappen wil leren schilderen. In overleg stellen we de cursussen samen, waarbij een lunch, picknick of diner ook tot de mogelijkheden behoort.